בניית אתרי WordPress

עכשיו במבצע 250 ש"ח ל 10 נרשמים ראשונים

וואטסאפ

נמאס לכם מכרטיס ביקור שאתם משקיעים עליו כסף ובסוף הלקוח זורק אותו לפח?

תכירו את כרטיס הביקור הדיגיטלי שיעשה לכם סדר בבלגן, ויבטיח שלכל לקוח תמיד יהיו את כל הפרטים והדרכים ליצור איתכם קשר במקום אחד.

עכשיו במבצע 250 ש"ח ל 10 נרשמים ראשונים

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי מיתוג דיגיטלי וחיוני שלעולם לא מתקמט או נזרק, ומתעלה על כרטיסי הביקור הקונבנציונלים פי כמה וכמה בגלל הפיצ'רים שבו וכפתורי הניווט שמעבירים את הלקוח ממדיה אחת לשניה בלחיצת כפתור בודדת ובקלות. הכרטיס מתיישב על כתובת URL, לינק, שניתן לשלוח לכל מי שרוצה לשמוע עליכם, להמליץ או פשוט לנווט לבית העסק בלחיצת כפתור פשוטה.

 
mockup-featuring-two-iphones-12-pro-against-a-solid-color-background-5011-el1

איך זה עובד?

שלב 1
מזמינים כרטיס ביקור מחברת Success פתרונות דיגיטליים
אתם שולחים לנו את הפרטים והקבצים הרצויים לעיצוב.
שלב 1
שלב 2
אנוחנו מתחילים לעבוד וליצור לכם כרטיס ביקור ייחודי ומושקע
כל הפרטים עוברים למחלקת העיצוב הגרפי שלנו שבונה את כרטיס הביקור הדיגיטלי בהתאם לאופי העסק ובדגש על נראות יוצאת דופן וחווית משתמש נוחה ומותאמת לכל עסק באופן אישי וכאן מתחיל הקסם.
שלב 2
שלב 3
תתחדשו על הכרטיס החדש
כרטיס הביקור הדיגיטלי והמעוצב מוכן לשימוש. כעת, כל שנותר לעשות הוא רק לשלוח אותו ללקוחות קיימים וללקוחות פוטנציאליים ולפרסם אותו במדיה החברתית (פייסבוק, אינסטגרם וכו')
שלב 3

טיפ של אלופים

טיפ של מקצוענים שלחו את כרטיס הביקור הדיגיטלי ללקוחות פוטנציאליים, חלקו אותו עם לקוחות קיימים, שותפים וחברים לפגישות נטוורקינג. פרסמו את הכרטיס בערוצים דיגיטליים מגוונים בכדי להרשים, להגדיל את החשיפה שלכם ולהיתפס בעיני לקוחות ושותפים כאחד כמותג מן המניין. ​

כל הזכויות שמורות ל success פתרונות דיגיטלים-2022 0502945900